.: O JAVRI :.

Witaj w JAVRI.
JAVRI to blog, w którym znajdują się recenzje książek. Głównym gatunkiem, jaki można znaleźć wśród pozycji recenzowanych to fantasy, lecz inne są z chęcią witane.
JAVRI posiada też cykle, którym jednym z kilku jest Vanin, a tyczy się typowo książek i jest to top książek. Pozostałe są nie związane z pozycjami wydawniczym. Pierwszy to Oriene dotyczący muzyki. Kolejnym zaznać można pod nazwą Radu i pojawia się raz do roku jako postanowienia. Na koniec roku znajdzie się Assai w podsumowaniu blogerskim.
JAVRI to blog tworzony z pasją o krótkiej nazwie, by łatwo móc zapamiętać. Nie ma to głębszego znaczenia, ale za to oryginalna. Grafika do cykli pochodzi ze strony canva.com.
JAVRI to miejsce, które rozpoczyna swą aktywność 01 stycznia 2018, a prowadzony jest przez Broken Arrow. Nim pojawiła się nazwa JAVRI, można było spotkać inne blogi o tej samej tematyce prowadzone przez tą samą osobę, lecz żadne z nich długo nie przetrwało. Dopiero kilkumiesięczna przerwa sprawiła, iż narodził się pomysł na nowy blog książkowy wykorzystując już nabyte doświadczenie w blogowaniu o książkach. Teraz już JAVRI wytrwa długie lata, bo Broken Arrow wie już, czego uniknąć. I też wie, na co nakładać nacisk.
Do zaczytania!