Posted add: 14 lipca 2018

Oriene: #7 feel

Salve.
Choć tytuł dzisiejszego oriene to uczucie, jednak to nie będą jakieś ballady, ale takie zaś, które mówią o uczuciach czy drugich osobach. Ballady zachowam sobie na luty z wiadomych względów.
Wracając do tematu, przyznam, że znalazło się trochę takich utworów muzycznych, co by to nie były romantycznymi piosenkami czy też jakimiś smutnymi, ale takie w miarę żywe.

Schiller - I feel you
Prosty rytm i melodia. Chwytliwe to coś. Śpiew to Peter Heppner, a utwór pochodzi z roku 2003. Trochę latek już ma, ale nadal na czasie. Tak mi się zdaje, że raczej tak szybko jeszcze z kursu nie wyjdzie.

Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In and Out of Love
Sharon den Adel to wokalistka zespołu Within Temptation, a wraz z dj Arminem stworzyła taki oto kawałek w roku 2008. Też już ma swoje lata, ale nadal przyjemnie się słucha.

Tina Turner - What's Love Got To Do With It
Tiny Turner nie trzeba nikomu przedstawiać. I ten głos. Aż przyjemnie się słucha, a piosenka chyba nie wymaga mojego komentarza, aż tak szczególnego, bo potrafi sama się obronić.

Mohabbatein - Soni Soni
Choć jest to filmowa piosenka z Mohabbatein, to i tak postanowiłam dodać do tego zestawienia. Jest taka żywa. Choć indyjskie, a niekiedy coś indyjskiego jest fajnego. Rok powstania to 2000.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz