Posted add: 24 czerwca 2018

Recenzja: #15 MDS: Miłosne Rewolucje

Salve.
Romans i erotyk to coś, co omijałam w bibliotece czy księgarni. Jakoś nie czułam potrzeby, aby zagłębiać się w tę literaturę, aż do tego momentu. Za możliwość przeczytania dziękuję grupie AILES, a pieniądze tym razem ze sprzedaży pozycji trafią na Fundację Hospicjum dla kotów bezdomnych.

Tytuł: MDS: Miłosne Rewolucje
Autor: wielu
Wydawnictwo: grupa AILES | e-bookowo
Ilość stron: 770
Ilość opowiadań: 24
Data Wydania: 07.06.2018
Wydanie I
Format: e-book
Gatunek: romans, erotyk

Opis:
Co może łączyć hakerkę, parę szpiegów, zombie, seryjnego mordercę, czarownicę i boksera? By poznać odpowiedź na to pytanie, wyrusz z nami w podróż po meandrach romansu i erotyki w opowiadaniach zawartych w niniejszej antologii. MDS: Miłosne Rewolucje to reedycja wydanego już wcześniej zbioru. Znajdziecie w nim odświeżoną wersję dawnych prac, jak również zupełnie nowe, wyjątkowe historie. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich tekstów niech będzie skrót MDS, którego rozwinięcie pozostanie tymczasowo naszą słodką tajemnicą. Jesteście ciekawi, czym jest ów sekret? Cóż, przekonajcie się sami, smakując przy okazji mieszanki słodyczy pierwszych uniesień, pikanterii zakazanych uczuć, goryczy utraconej miłości.
Zysk ze sprzedaży przeznaczyła na Fundację Hospicjum dla kotów bezdomnych.

Recenzja:
Powoli zaczynam przekonywać się do romansów oraz erotyków, choć i tak jeszcze nie czuję takiej potrzeby, by zawzięcie czytać książki z takiej literatury. Przeczytać przeczytam, jak nadarzy się okazja. I taka właśnie nadarzyła się mi okazja.
Jest to zbiór opowiadań wielu Autorów. Może to nawet dla mnie lepiej, gdy zaczynam przygodę z taką literaturą od opowiadań. Owszem, przeczytałam książki z romansem, ale to raczej były obyczajowe, gdzie romans był wpleciony w historie. Opowiadania są krótsze i łatwiej mi przekonać się do takiego gatunku. Ze wszystkich 24 opowiadań, najbardziej zapadło mi w pamięć Karmelowy Chłopiec autorstwa Agaty Głowacz.
Głównym bohaterem był mężczyzna przedstawiony z punktu kobiety, która opisuje swój świat i przede wszystkim jego. Ona jak anioł, on zaś jak diabeł. Takie skojarzenie. Opowiada to o trudnej relacji, toksycznym związku, uzależnieniu. Trudna historia, ale dobrze się kończy, na szczęście.
Pozostałe opowiadania też nie są złe. Są bardzo ciekawe, intrygujące. Ucieszył mnie fakt, że znów mogłam przeczytać opowiadanie autorstwa D.B. Foryś. Jest to już drugie opowiadanie, które przyszło mi przeczytać.

Podsumowanie:
Na koniec chcę dodać, iż cel wydania antologii nie jest błahy, bo cała suma trafia na Fundacje Hospicjum dla kotów bezdomnych. Ogólnie jeśli lubi ktoś erotyki i romanse, to może śmiało sięgnąć.

Ocena:
7/10 - przyjemne

Brak komentarzy

Prześlij komentarz